Fantasy Sport I Hazard Online

„To jest po prostu fantastyczny. To nie jest prawdziwa. Ale czasami fantazja jest wszystko, czego potrzebujesz.” To właśnie Billy Joel mówi nam.
To się opłaca się być maniakiem fantazji, ponieważ jest to dobry sucho dla doskonali się w hazardzie, ale wiem, że niektórzy ludzie nie uprawiają sport fantazji, bo nie chcą mieć, że zakorzenienie mózgu teaser licytacji na jednej side.I okazało się, że fantastyczny futbol miał mnie analizy z niezwykle innego i korzystnego punktu widzenia niż dotychczas poznałem kuzyna hazardu jest.
Miałem sytuacje jakby Emmitt Smitha w sile wieku, kiedy był niepowtarzalny biec z powrotem w lidze. Mogę na przykład pamiętać, jeden tydzień, gdy dwóch ofensywnych linemen strajkowały i Pokes były na drodze. Plus miałem Chris Warren, kiedy był w Seattle i grał zespół bez swoich dwóch najlepszych stoperów metę. Należy rozważyć benching bieganie na świecie z powrotem, ponieważ jego mecz się nie sprzyja? Dla przypomnienia, ja skazani Emmitt, ale kontrola tak naprawdę wyrafinowane mnie do prosektorium gry, takie jak kilka handicappers kiedykolwiek wcześniej.
Fantasy Sports zarządzający pomógł mi rozpadu meczu-up niedopasowania. To szczególnie ułatwione moje przenikliwości, jeżeli chodzi o zakłady over / under. Dość często imprudent handicappers wywnioskować, że uraz kluczowy gracz ofensywny może oznaczać mniejszą liczbę punktów lub kluczowy gracz defensywny więcej punktów.
Ale w moich fantazji awarii stało się dość oczywiste, że jeśli bloker prowadzony w ofensywie linii został ranny, to może oznaczać, że zespół musi przejść dalej. Kindred się, że jeśli zespół jest wiodącym rusher strajkowały i jego kopia zapasowa była obszerna drop-off. Często zespoły do ​​wyrównania będzie musiał bawić się z ich gameplan iw takich przykładów otworzyć swoje przestępstwa.
Zamortyzowanego przestępstwo nie oznacza niższą punktację. Więc spekulanci wiele obiektów sportowych i ogólnych kibiców padają ofiarą mitu, że lepiej przestępstwo, tym więcej punktów będą one liczbą. Lepszym przestępstwo nie zawsze jest wysoka punktacja wykroczeniem, aw mniejszym stopniu lepsza obrona nie jest bezwzględnie zrezygnuje więcej punktów. Wielki obrony, którego wytrzymałość jest zatrzymanie biegu, może zmusić przeciwnika do podjęcia większego ryzyka. Zły obrony, która ma przyzwoity wtórne mogą być prowadzone przeciwko częściej. Ergo delegowani sumy byłoby nadmiernie regulować.
Dlatego najlepsze sportowe fantazji strony doradcze mogą być bezcenne narzędzia dla sportu cognation. W rzeczywistości, teraz każda większa strona sportowa, z ESPN do Yahoo ma informacji fantazji jakiegoś rodzaju. W przeważającej części, jeśli jest to wartość dla gracza fantazji, o handicapper należy wziąć pod uwagę.
Ale istnieją przekonujące kontrasty też. Najlepszym graczem fantazja słowie mogłyby być straszne handicapper i odwrotnie, jeśli jeden bada je jako jedno i to samo. My handicappers muszą zbadać gry po jednym na raz, podczas gdy gracze fantazji musi zapytać występy długoterminowych. Naprawdę wydaje się to zdarzać w baseball z dzbanów hotshot znad ligach, ale można również stosować w piłce nożnej. Joey Harrington może być idealne dla twojej ligi obrony, ale nie będzie szczyty i doliny wzdłuż drogi. Właściwie liga head-to-head, w którym uczestnik zmienia swój line-up, bardziej sprzyja upośledza niż lig stylu rożna, ale oba są źródła wiedzy.
Korzystanie sportów fantazji i czołowych witryn poświęconych takie mogą zwycięski sezon piłkarski więcej niż tylko fantasy. To prawdziwa.